JEGES Autósiskola-oktató és gk

Üdvözlöm. Jeges János vagyok, az autósiskola vezetője és egyben oktatója is. Több mint 40 éve foglalkozom a járművezetők képzésével, vizsgáztatásával, utánképzésével. 15 évig voltam a közlekedési hatóság járművezetők képzési és vizsgáztatási szakterületének megyei vezetője. A szakmában töltött aktív tevékenység után ismereteimre, gyakorlati tapasztalataimra alapozva hoztam létre autósiskolámat 2008 évben. Azoknak szeretnék segítséget nyújtani a jogosítvány megszerzéséhez, akik nem akarnak vagy elfoglaltságuk miatt nem tudnak "beülni" egy hagyományos, kötött tanfolyamra, de szeretnék minél jobban elsajátítani az autózás tudományát és sikerrel venni a vizsgákat. Jogosítvánnyal a zsebükben pedig a lehető legkisebb kockázattal szeretnének bekapcsolódni a mindennapi forgalomba.Ha a fenti szempontok megfelelnek igényeinek, elvárásainak, kérem, jelentkezzen elérhetőségeink valamelyikén és a részletek pontosítása után kezdődhet a képzés.